Ogrzewanie podłogowe na legarach

Ogrzewanie podłogowe na legarach

Właśnie planujesz remont domu i zastanawiasz się nad rozwiązaniem jakim jest montaż ogrzewania podłogowego na legarach? A może dopiero planujesz budowę domu? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś. Montażem i instalacją ogrzewania podłogowego zajmujemy się już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie i z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze projekty naszych klientów.

Ogrzewanie podłogowe na legarach Wrocław

Ogrzewanie podłogowe na legarach Wrocław

Rozwiązanie jakim jest montaż ogrzewania podłogowe najczęściej stosuje się tam, gdzie najczęściej podłoga jest narażona na zachlapanie, czyli w kuchni lub łazience. Płytki czy panele są równomiernie nagrzewane i dzięki temu zachlapania szybko wysychają, a ryzyko powstania zawilgoceń jest znacznie mniejsze.

Ogrzewanie podłogowe na legarach jest również bardzo często stosowane w sypialniach czy salonach. Należy jednak pamiętać, że w salonach o dużych powierzchniach czy tam, gdzie są duże okna lub przeszkolone ściany warto rozważyć montaż ogrzewania mieszanego, czyli podłogówki i tradycyjnych kaloryferów. Jest to jednak tylko jeden model podejścia do tematu. Inni specjaliści polecają zastosowanie instalacji mieszanej jedynie w łazience (grzejnik będzie tu służył jako suszarka dla ręczników).

Podłogówka na legarach

Ogrzewanie podłogowe na legarach to rozwiązanie grzewcze ekonomiczne i estetyczne. Wszystkie rury grzewcze są ukryte pod podłogą, dzięki czemu powierzchnię podłogi można dowolnie zagospodarować. Zamontowana podłogówka może również obniżyć koszty ogrzewania nawet o kilka procent.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Skontaktuj się z nami a my chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania i w razie wątpliwości nasi specjaliści podpowiedzą jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Zamontuj ogrzewanie podłogowe na legarach i ciesz się ekonomicznym ciepłem w domu i niższymi rachunkami!

Polecamy się w zakresie doboru odpowiedniego systemu legarowej podłogówki idealnie dopasowanej do Twoich indywidualnych wymogów. Możesz liczyć również na darmową wycenę ogrzewania bez konieczności podpisywania umowy. W ramach usług możemy zaoferować minimum trzy różne opcje podłogówki na legarach. Już teraz przekonaj się jakie.


Inne tematy z naszego bloga, które mogą Cię zainwestować: projekt i wykonanie ogrzewania podłogowego, podłogówka do łazienki itp.