Materiały na ogrzewanie podłogowe

Materiały na ogrzewanie podłogowe

Zestawy do ogrzewania podłogowego

Instalacja wodnego ogrzewania podłogowego wymaga pewnych specyficznych elementów – przez akcesoria do ogrzewania podłogowego, rozdzielacze, płyty systemowe, aż po specjalistyczne narzędzia dla instalatorów czy też zestawy automatycznie sterujące ogrzewaniem. Poniżej zamieszczamy kilka przykładów produktów dostępnych w naszej ofercie z poszczególnych grup:

  • akcesoria do ogrzewania podłogowego (spinki do płyt systemowych, klipsy do szyn ogrzewania podłogowego, folie do podłogówki, profile dylatacyjne, taśmy brzegowe, klipsy do taker i instalacji ręcznej i in.);
  • rozdzielacze i osprzęt (układy mieszająco-pompowe, dobowe i tygodniowe regulatory temperatury, szafki rozdzielaczy, rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej, siłowniki do rozdzielaczy, zawory regulacyjne RTL, czujniki temperatur, termostaty pokojowe, listwy sterujące i in.);
  • płyty systemowe i akcesoria (płyty podkładowe podłogówki i in.);
  • narzędzia (takery, rozwijaki do rur grzewczych, kalibratory do rur, sprężyny do gięcia rur wewnętrzne i zewnętrzne, nożyce do cięcia rur PEX, mini-obcinaki do rur i in.);
  • inne akcesoria grzewcze (rury karbowane na rury PEX pełne i wycięte wzdłużnie, rury karbowane krótkie i długie, spinki do otulin, grupy bezpieczeństwa, trójniki, plastyfikatory do jastrychu, łuki prowadzące i in.).

 

Kup u nas materiały na ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe materiały

Ogrzewanie podłogowe materiały

Możesz wybrać potrzebne akcesoria do instalacji podłogówki i zamówić je u nas bądź zgłosić się po poradę w kwestii doboru konkretnego zestawu instalacyjnego do odpowiedniego systemu grzewczego. Gwarantujemy wsparcie techniczne, wszelkie potrzebne akcesoria, instrukcje montażu krok po kroku, a także darmową wycenę usługi montażu podłogówki wraz z zakupem kompletnego systemu instalacyjnego, jeśli nie zdecydujesz się na samodzielne układanie poszczególnych elementów.

Kupno specjalistycznych, odpowiednio zaprojektowanych materiałów do układania podłogówki do samodzielnego układania krok po kroku to bardzo ważny czynnik prawidłowego funkcjonowania ogrzewania. Polecamy w tym zakresie szczególnie korzystną opcję, jaką jest ogrzewania podłogowe w zabudowie suchej. Montuje się je znacznie łatwiej, sprawniej i szybciej niż podłogówkę w mokrej zabudowie. Nie są nam tez potrzebni zawodowi instalatorzy czy też osoby zajmujące się dostarczaniem wylewki samopoziomującej anhydrytowej – ten etap jest pomijany.


Polecamy również sprawdzenie pozostałych materiałów zamieszczanych na  naszym blogu: ogrzewanie podłogowe na legarach, ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem i in.