Projekt i wykonanie ogrzewania podłogowego

Podłogówka Wrocław

Podłogówkę można wykonywać samodzielnie, jednak większość inwestorów decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej ekipy. Ich pobudki są różne, jednak wszystkie można wytłumaczyć faktem, że prace montażowe na tym etapie, a także poprzedzające je wykonanie projektu ogrzewania podłogowego są bardzo istotne. Dzieje się tak ze względu na to, że już po przeprowadzeniu montażu podłogówki i wykończeniu podłogi nie ma raczej możliwości na poprawienie go czy ulepszenie. Zmiany takie wymagałyby niszczenia już założonych podłóg i zamontowanych instalacji, co jest przedsięwzięciem dość kosztownym.

Projekt i wykonanie ogrzewania podłogowego

Projekt i wykonanie ogrzewania podłogowego

Z tych też względów poleca się, by projekt i wykonanie ogrzewania podłogowego powierzone były w ręce sprawdzonej firmy, która wykorzystuje w swej praktyce niezawodne rozwiązania, markowe produkty i nie będzie konieczności przeprowadzenia ponownego remontu. W ten sposób, kiedy całość prac wykonywana jest przez doświadczonego instalatora na podstawie właściwie stworzonego projektu, będzie w pełni dopasowana do wymogów aranżacyjnych budynków, indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w ostateczności tańsza niż pierwotnie. Inwestor zapewni sobie i rodzinie komfort przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach, a przy okazji zaoszczędzi energię cieplną i pieniądze.

Nie zapominajmy również i prawidłowej regulacji hydraulicznej przez system sterowania (specjalne programy komputerowe) dopasowujący parametry grzania podłogówki do obecnej pogodny, warunków atmosferycznych i potrzeb mieszkańców.

Darmowa wycena podłogówki we Wrocławiu i okolicach

Nasza firma gwarantuje wszystkim swym klientom darmową wycenę. Fachowcy przygotują Ci profesjonalny projekt i wycenę ogrzewania podłogowego na dowolną przestrzeń (w domu, mieszkaniu w bloku czy kamienicy, w biurze itp.), dobiorą najlepszy system grzewczy do zastanych warunków. Samo wykonanie podłogówki możesz zlecić jednemu z naszych instalatorów lub zająć się tym samodzielnie według dostarczonych przez nas kompletnych instrukcji krok po kroku.


Polecamy również zapoznanie się z artykułem „Mity na temat ogrzewania podłogowego„.