Aplikacja do sterowania podłogówką


aplikacja do sterowania podłogówką

aplikacja do sterowania podłogówką

Elektryczne ogrzewanie podłogowe może być sterowane ręcznie, ale najczęściej jest zautomatyzowane, bo takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie lepszego komfortu cieplnego i oszczędności. Nowoczesne formy sterowania podłogówką stawiają na wykorzystanie najnowszych technologii i urządzeń, które każdy ma przy sobie. Dlatego zdalne sterowanie podłogówką jest dziś możliwe i proste w obsłudze. Regulacja podłogówki przez aplikację to sposób na „przygotowanie” domu na swoje przyjście. Zanim domownik pojawi się w pokoju, będzie on już nagrzany do odpowiedniej temperatury. Regulacja temperatury przez aplikację to także dobry sposób na zadbanie o komfort cieplny w domu podczas nieobecności osób dorosłych. Gdy w domu są dzieci lub osoby, które nie mogą lub nie potrafią (np. osoby starsze) same włączyć systemu, aplikacja do sterowania podłogówką wydaje się być rozwiązaniem idealnym.

Sterowanie podłogówką przez smartfona.

Aplikacja do sterowania podłogówką jest prosta w obsłudze, umożliwia na odległość czuwanie nad tym, co dzieje się w domu. Nie stanowi problemu wyłączenie systemu – jeśli zapomnieliśmy go wyłączyć przed wyjściem, ani włączenie, by dom był gotowy na nasze przyjście. Użytkownik może także w każdym momencie zmienić ustawienia systemu i sprawdzić, czy system działa poprawnie. W ten sposób również firmy serwisowe mogą zdalnie wykonywać pewne prace i analizować dane systemu.

By można było zarządzać ogrzewaniem na odległość trzeba posiadać określone możliwości i dodatkowe urządzenia. Każdy rodzaj aplikacji posiada natomiast dodatkowe funkcje, które pozwalają na lepsze zarządzanie systemem grzewczym, sprawdzanie jego stanu i działania, a także stały nadzór serwisu nad jego funkcjonowaniem.

Chcesz zaprojektować bądź wykonać instalację ogrzewania podłogowego? Zgłoś się do nas! Oferujemy darmową wycenę dla każdego! Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym blogu, np. czym ogrzewać dom, materiały na ogrzewanie podłogowe.