Ładowarka do samochodu elektrycznego Wrocław

ładowarka elektryczna do auta

Przyzwyczajeni jesteśmy, iż na stacji benzynowej tankowanie trwa parę minut. I słusznie, natomiast w wypadku pojazdu elektrycznego możliwości jest zdecydowanie więcej. Kiedy nie mamy czasu, możemy skorzystać z szybkich ładowarek. Kiedy tego czasu mamy więcej, starczy pozostawić auto na noc podłączone do normalnej domowej sieci. Rano auto będzie zatankowane, natomiast z portfela zniknie tylko kilkanaście złotych.

Domowa stacja ładowania pojazdu elektrycznego – czy dla każdego?

Gdy elektromobilność pojawiła się w Polsce, przyległa stacja ładowania wydawała się wielkim wyzwaniem ze względu na strach nabywców i brak informacji. Wraz z postępem sektora elektromobilności na rynku pojawia się jeszcze więcej wytwórców, jacy mają w ofercie domowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Konkurencyjność wymusiła zmniejszenie opłat narzędzi.

ładowarki do aut elektrycznychKupuj u specjalistów

Nie ulega wątpliwości, iż ładowarki niewątpliwie należałoby kupić w znanych sklepach, jakie cieszą się powodzeniem pośród kierowców pojazdów elektrycznych. Dzięki temu podczas zakupów otrzymasz profesjonalną poradę oraz dobre wsparcie obsługi. Specjalistyczna, domowa stacja ładowania wyróżnia się zintegrowanym przewodem zakończonym wtyczką rodzaju 2. To mała ładowarka o niezwykle dużych możliwościach, jaka idealnie sprawdzi się w garażach, na parkingach prywatnych, natomiast również w budownictwie wielorodzinnym.

Stacje przenośne

Analizując dobór ładowarki dla domu nie powinniśmy pomijać narzędzi mobilnych. Ich dużą wartością jest nie jedynie mobilność oraz trwałość ale również możliwość napięcia za pomocą gniazda naściennego Schuko (TE) czy siłowego CEE. Znaczy to, iż taką mobilną ładowarkę podłączymy zarówno we własnym garażu jak również na parkingu hotelu, pensjonatu lub będąc u rodziny czy znajomych. Większość takich ładowarek gwarantuje szansę przymocowania do ściany domu. Dzięki temu będziemy mogli potraktować taką stację jako stacjonarną. Zagwarantuje to odpowiednią kombinację wygody oraz mobilności.